Yritystilaus tunnistettu

Voit käyttää palvelun kaikkia sisältöjä vapaasti. Jos haluat kommentoida, kirjaudu sisään henkilökohtaisella Mediatunnuksella.

Mitä kuuluu nyt? | Maajussille morsian -ohjelmassa toisensa löytäneet Elina Yrttiaho ja Otto Laatunen ovat yhä umpirakastuneita – "Ohjelma oli todella hyvä treffi-ilmoitus", toteaa Yrttiaho

Elina Yrttiaho myi Juvan Tihmasjärven rannalla sijainneen tilansa. Toivakan Ruuhimäessä asuva pariskunta totuttelee nyt uusperheen arkeen.

Maajussille morsian -ohjelmassa viime kaudella toisensa tavanneet Elina Yrttiaho, 41 ja Otto Laatunen, 37, harjoittelevat uusperheen elämää. Asiat ovat edenneet varsin vauhdikkaasti.

Haluatko lukea koko jutun?

Tilaa digi ja pääset lukemaan kaikki Länsi-Savon sisällöt.

Tilaa 6 kk 5,90 €/kk Tilaa 2 kk 15 €/kk

Digitilauksen sisältö

  • Lansi-Savo.fi-verkkopalvelun rajaton käyttöoikeus vuoden jokaisena päivänä
  • Näköislehti
  • Uutissovelluksen ja päivän lehti -sovelluksen käyttöoikeus (iOS ja Android)
  • Esaimaa.fi-, Ita-Savo.fi-, Kouvolansanomat.fi- ja Kymensanomat.fi-verkkopalvelut, näköislehdet ja sovellukset
  • Lukuoikeus sinulle ja kolmelle perheenjäsenellesi