Yritystilaus tunnistettu

Voit käyttää palvelun kaikkia sisältöjä vapaasti. Jos haluat kommentoida, kirjaudu sisään henkilökohtaisella Mediatunnuksella.

Toni Maczulskij uudistaa Mäntyharjun torilla palvelujaan – Torikahvila ja jäätelökioskit muodostavat jatkossa yhtenäisen kokonaisuuden

Maczulskij on yhä harmissaan torikilpailutuksen jälkeisistä kommenteista, joiden mukaan hän olisi vallannut torin tai vienyt ansiot joiltakin

Mäntyharjun torikausi käynnistyy kunnolla vappuviikonloppuna. Tuolloin avautuu niin Torikahvila kuin toinen torille tulevista jäätelökioskeistakin. Mahdollista tosin on sekin, että torikahvila ottaisi varaslähdön, jos sää on hyvä.

Haluatko lukea koko jutun?

Tilaa digi ja pääset lukemaan kaikki Länsi-Savon sisällöt.

Tilaa 6 kk 5,90 €/kk Tilaa 2 kk 15 €/kk

Digitilauksen sisältö

  • Lansi-Savo.fi-verkkopalvelun rajaton käyttöoikeus vuoden jokaisena päivänä
  • Näköislehti
  • Uutissovelluksen ja päivän lehti -sovelluksen käyttöoikeus (iOS ja Android)
  • Esaimaa.fi-, Ita-Savo.fi-, Kouvolansanomat.fi- ja Kymensanomat.fi-verkkopalvelut, näköislehdet ja sovellukset
  • Lukuoikeus sinulle ja kolmelle perheenjäsenellesi