Yritystilaus tunnistettu

Voit käyttää palvelun kaikkia sisältöjä vapaasti. Jos haluat kommentoida, kirjaudu sisään henkilökohtaisella Mediatunnuksella.

Kihy-klinikka Mikkeli toi kaupunkiin sen ainoan kiropraktikon vastaanoton – Yrittäjien yhteenliittymässä tilojen vaihto tapahtuu läpsystä

Perusteiltaan kiropraktiikka, naprapatia ja osteopatia eivät juurikaan eroa toisistaan. Jokaisella tekijällä on kuitenkin omat vahvuusalueensa.

Mikkelissä on viime syksystä asti saanut kiropraktikon, naprapaatin, osteopaatin ja fysioterapeutin palveluita saman katon alta. Palvelu on melkoinen uudistus kaupungin tarjontaan, sillä aiemmin Mikkelissä ei päässyt kiropraktikon vastaanotolle ollenkaan. Naprapaatit ja osteopaatitkin ovat yhden käden sormella laskettavissa.

Haluatko lukea koko jutun?

Tilaa digi ja pääset lukemaan kaikki Länsi-Savon sisällöt.

Tilaa 6 kk 5,90 €/kk Tilaa 2 kk 15 €/kk

Digitilauksen sisältö

  • Lansi-Savo.fi-verkkopalvelun rajaton käyttöoikeus vuoden jokaisena päivänä
  • Näköislehti
  • Uutissovelluksen ja päivän lehti -sovelluksen käyttöoikeus (iOS ja Android)
  • Esaimaa.fi-, Ita-Savo.fi-, Kouvolansanomat.fi- ja Kymensanomat.fi-verkkopalvelut, näköislehdet ja sovellukset
  • Lukuoikeus sinulle ja kolmelle perheenjäsenellesi